Bir Sayfa Seçin

Onu Kendine Aşık Etmenin Yolları

 

Kadınların aşkla buluşmaları farklı evrelerden geçer, ama eninde sonunda aynı yere çıkar; “Onu kendine aşık etmek” Kendimize göre yöntemler geliştiririz. Senin de bugüne kadar oluşturduğun yöntemler vardır. Deneyimlerin, izlediklerin, okudukların ve duydukların yöntemlerinin kaynaklarını oluşturur. Geçmişte başarıların ve başarısızlıkların olmuştur. Eğer her ikisini de yaşadıysan kendini şanslı sayabilirsin, başarısızlıkların olduysa bile en azından denedin.

Erkekleri etkilemek sanattır. Sevdiğin adamı, istediğin erkeği yani onu kendine aşık etmek ise ancak başyapıt olabilir. Kadınların çoğu maalesef bunu göremiyor. Sadece bekleyerek filmlerdeki gibi bir anda her şeyin kendiliğinden olmasını bekliyor. Ve yine filmlerdeki gibi çoğu zaman atı alan üsküdarı geçiyor. Adım atan, sevdiği erkeği kendine bağlamak adına ne yaptığını bilen kadınlar tek kelime etmeden erkeğini peşinden sürükleyebiliyor. Üstelik erkeklerin en zayıf noktası olan cinselliği ön planda tutmadan. Elde etmek istediği erkeğin sadece ve sadece yatak fantezilerini süslemeden. Onun kendisine saygı duymasını sağlayarak. Nasıl oluyor bu?

Onu Elde Et

Hoşlanıyorsun, seviyorsun ve onu elde etmek, onu aşık etmek istiyorsun. Onu elde et kitabı yazısında bulabileceğin en iyi kaynak hakkında bilgiler vermiştim. Kitabı incelemek, fikir almak için o yazıyı okuyabilirsin. Ben burda erkekleri etkilemek için donanman gereken bazı temel davranışlardan bahsedeceğim. Belki daha olduğun aşina bilgiler de olabilir, yeni karşılaştıklarında. Eğer tamamen farklı bir bakış açısı kazanmak istiyorsan, buraya tıklayarak onu elde et kitabını okumalısın. İster linkle tıkla ister aşağıdaki resme muhakkak kitabı indir ve oku.

Onu elde Et Kitabı İndir

Erkekleri Kendine Aşık Etmenin Yolları

Onu kendine aşık etmek için beklememen gerektiğini anladığını düşünüyorum. Bu demek değil ki git kapısına yalvar, ağla, kendini önüne at. Bunlar daha çok erkeklere özgü ifade biçimleri. Biz kadınların daha elit ve saygın yöntemleri var. Erkeklerin bile bilmediği zayıf noktalarına ulaşarak bilinç altına sinyaller gönderebiliriz. Onları kontrol etmek bizim elimizde. Yeter ki nerede ne yapacağını biliyor ol.

Onu kendine aşık etmek için ilk önerim “Onu Elde Et Kitabı” oldu. İkinci sırada yer alan öneriler ise başlangıç notları niteliğinde olacak. Bu kadar güzel hazırlanmış bir kitaptan sonra yazdıklarım bana zayıf gözükmeye başladı. Neyse başlayalım.

Gülümsemek: Gülümsemek en etkili silahların başında gelir. Kadın erkek fark etmeden güvenilir ve samimi bir gülümseme en zor insanları dahi yumuşatma etkisine sahiptir. Gülümsemeyi becerebilen insanlar etraflarına pozitif sinyaller yayarlar. Kendilerine olan inançlarının yerinde olduğunu gösterir. Öz güven sahibi olduklarını deklare ederler.

Övmek – Meth etmek: Erkekler olumsuz yanlarının ortaya çıkarılmasından ve yüzlerine vurulmasından çok hoşlanmazlar. Ne zaman? Topluluk içindeyken. Meth edilmeyi ve kendilerinden övgü ile söz edilmesi onların ruhlarını okşar. Övmek derken yerli yersiz olur olmaz şeyleri ön plana çıkarmaktan bahsetmiyorum tabi ki. Yeteri kadar ve dozunda olmalı. Sahte ve yapmacık davranışlar daha çok itici olur.

Erkeklerin Beden Dilini Tanımak: Beden dili sinyalleri sözlü iletişimin önüne geçebilen güçlü işaretlerdir. bir erkeğin beden diline bakarak o an ne düşündüğünü, odak noktasını ve daha pek çok şeyi anlayabilirsin. Beden dilinin sorgular sırasında da kullanıldığını biliyor muydun? Ses tonundaki değişiklik, vücut ısısı (yanakların kızarması), konuşma sırasında gözlerin baktığı doğrultu insanın yalan söyleyip söylemediğini ele veriyor. Sana yalan söylediğinde hemen anlayabilirsin.

Erkekleri Elde Etmenin Kitabı mı Olur?

Az önce konuştuğumuz konuları gözden geçirmeni istiyorum. Sence bunlar sadece bir kişiye ait davranışlar tutumlar olabilir mi? Tabi ki hayır. Erkek davranışları hobiler ve beklentiler hariç temelde benzerlikler gösterir. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Ancak doğanın gerçeklerini de kabul etmek gerekiyor. Erkekler üzerinde yapılan onlarca araştırma, seçilen denekler üzerinde yapılan testler. Erkeklerin kalbine giden yolun midesinden geçmediğini ortaya koymuş. En azından artık midesinden geçmiyor.

Kendini yeni özelliklerle donatmalısın. Yol haritanı iyi çizip program dahilinde hareket etmelisin. Nereden mi başlayacaksın? Onu Elde Et Kitabından başlayabilirsin. Kitabın tek hedefi var o da “onu aşık etmek”. Sevdiğin adamı kendine aşık etmek. Adım adım uygulayarak hem kendini tanıyarak geliştirecek hem de onu kendine aşık etmek için adımlar atacaksın.

Benzer Konular: