Bir Sayfa Seçin

Onu Elde Et Kitabı Yorumları

Onu elde et kitabı yorumları kitabın oldukça başarılı olduğunu gösteriyor. Başarısının sırrı nereden geliyor? Erkekleri etkilemek ve kendine bağlamak için ne gibi yöntemler izlemek gerekiyor. Tüm bunların hepsi sır olmaktan çıktı. Onu elde et kitabı yorumlarını aşağıdaki bölümden okuyabilirsiniz. Tüm yorumlara burada yer veremedim tüm yorumlar için özel bir bölüm oluşturdum. Buraya tıklayarak onu elde et kitabı hakkındaki tüm yorumlara ulaşabilirsiniz.

Baştan yaratılmaya ihtiyacım varmış meğer. O bölüm bile bende çok şey değiştirdi. Sağolun

Demet/Yaş:26

Ta taaaaammm. Mutlu sondayım :)… Ar-ge’ye çok ama çok teşekkürler. Harika bir iş çıkarmışlar. Allah herkesi sevdiğine kavuştursun uzun zamandır bu kadar mutlu olmamıştım. Sizce bu kitabı okuduktan sonra bana ilgi duymaya başladığını ona söyleyeyim mi? Yoksa bilmese daha mı iyi olur

Yeliz/Yaş: 27

Özel bazı durumlarından dolayı kızıma aldım bu kitabı ben. Uzun ve tatsız bir hikaye, anlatmayayım şimdi. Kızıma okutmadan ben göz atmak istedim. Çünkü ona yanlış şeyler yaptıracak, kötü yönlendirecek bilgler yazmış olabileceğinizden korktum. Baktım ki sorun yok hatta bu kitabı devamı—>

Binnur/Yaş:57

Onu Ede Et Kitabı Yorumları Gerçek mi?

Onu elde et kitabını araştıranlar kitap hakkında onlarca olumlu yorumu görünce şüpheye düşüyorlar. Acaba yazar kendisi mi ekledi o yorumları? şeklinde sorular geliyor. Onu Elde Et Kitabı blogu olarak okuyucularımıza doğru bilgiler vermeyi hedefliyoruz. En güvenilir kaynaktan, birinci ağızdan bilgilerin doğruluğunu teyit ettik. Aşağıda yazışmayı görebilirsiniz. Kitapla ilgili tüm sorularınızı iletişim bölümünden çekinmeden bize iletebilirsiniz.

Onu Elde Et Kitabı Yorumları Hakkında

Merak edilenleri kitabın yazarına sorduk;

Merhaba,

Sitemi ziyaret edenler genellikle kitabın yorumları ile ilgili sorular soruyorlar. Bende “Onu Elde Et Kitabı Yorumları” hakkında yazı hazırlayarak akıllardaki soru işaretlerini gidermeye çalışıyorum.   Okuyuculardan “Onu elde et kitabı yorumları gerçek mi?”, “Yazar kendisi eklemiş olabilir mi?” şeklinde sorular alıyorum. Açıklamalarımı birinci ağızdan alacağım bilgiler doğrultusunda yapmayı uygun gördüm. Sitenizde yer alan yorumların gerçekliği hakkında ne söyleyebilirsiniz? Tabi ki “Yayın ve Gizlilik İlkeleri” doğrultusunda yorum sahiplerinin açık bilgilerini benimle ya da okuyucularınızla paylaşmanızı beklemiyorum. Yine de kitabınızı merak edenleri aydınlatabiliriz diye düşünüyorum.
Teşekkürler,
Sevda

 Onu Elde Et Kitabı Yazarı içtenlikle cevapladı;

Merhaba Sevda Hanım,

Evet, sitenizden haberdarız. Kitaplarımızın anlatımının ne kadar doğru yapıldığı ve ilgilisine yanlış yönlendirme yapılmaması konusunda titiz olduğumuz için sizin gibi sitelere göz gezdiriyoruz zaman zaman. Onu Elde Et kitabı yorumları ile ilgili sorunuzu cevaplamadan önce, bu konuda ki teşekkürümüzü de yapmış olalım size.

Kitap yorumları evet, tamamen gerçek. Kitabı okumuş, içerisinde verilen bilgileri uygulamış kadınların kendi arzularıyla bize gönderdikleri teşekkür mailleri bunlar. Sizin de belirttiğiniz gibi sitemizde taahhüt ettiğimiz gizlilik politikası maddeleri gereği bu maillerin ekran görüntüsü alarak sayfamızda sergileyemiyoruz. Bunu yapacak olursak kitabı satın almış müşterilerimizin mail adresi, adı soyadı gibi bilgileri deşifre oluyor. Bu bölümlerin üzerini kapatacak olsak bu seferde estetik bir görüntü olmuyor. E-kitap sektöründe, web sayfası o kitabın kapağıdır ve tüm yayıncılar gibi biz de kapağımızın estetiğine özen göstermek zorundayız.

Ayrıca; Onu elde Et kitabı yorumlarının sayfada gördüklerinizle sınırlı olmadığını da söyleyelim. Aldığımız pek çok teşekkür postası var ama yine görsel sebeplerle hepsini yayınlayamıyoruz, sayfa çok uzuyor. İlerleyen günlerde ek bir sayfa açmayı düşünüyoruz. Sadece teşekkür postalarının yer alacağı bir sayfa. Onu Elde Et kitabı ana sayfasına gelen ziyaretçi, yorumların devamını okumak için bir link tıklayacak ve tüm yorumları okuyabileceği sayfaya geçecek.

Sevgiler,

Onu Elde Et Kitabı Ne İşe Yarar?

Hepimizin hayat tecrübeleri farklı alanlarda gelişmiştir. Kimimiz bireysel olaylarda kendimizi geliştirirken, kimimiz el becerilerinde başarılıyızdır. Yaşam ve çevre koşulları değişik alanlarda evrilmemizi sağlamıştır. Geni perspektiften konuyu ele alırsak herhangi bir alanda kendini geliştirmek isteyen insanlar destek alırlar. Desteğin çeşitleri farklılık gösterebilir. Kurslara katılır, arkadaştan bilgi alınır vs. Ama erkekleri elde etmek ve onu kendine bağlamak için nasıl bir yardım alınabilir ki? Böyle hizmet veren bir yer olsa sanırım başı oldukça ağrırdı. Kısacası kişisel gelişimin bu alanında farkındalık yaratıp ilerleme sağlamak isteyen kadınlar kendilerini yalnız ve çaresiz hissediyordu. Erkekleri kendine aşık etmek için ne gibi yöntemler izleneceğini, nasıl davranılacağını açıklayan bir rehbere ihtiyaç vardı. Onu Elde Et Kitabı tam da burada devreye giriyor.

İstediğin her yerde cafede, sahilde, çay bahçesinde, metroda, odanda cep telefonundan rahatlıkla okuyacağın bu e-kitap sayesinde hayatında yeni ufuklar açabilirsin. Hoşlandığın erkeğin dikkatini çekmek ve bir adım ötesine geçip kendine aşık etmek mümkün. “Onu Elde Et Kitabı” sevdiğin, hoşlandığın erkeği nasıl kendine bağlayacağını anlatıyor.

Onu Elde Et Kitabı Yorumları son derece tatmin edici. Buraya tıkla ve onu elde et kitabı yorumlarını oku.

Benzer Konular: