Bir Sayfa Seçin

Sevdiğin Erkeği Kendine Aşık Etmek

Bir erkeği, sevdiğin erkeği kendine aşık etmek sabır, plan ve özen gerektirir. Elde etmek istediğin erkek belki de mutluluğun kapılarını sonuna kadar açabilecek adamdır. Hayatın boyunca kendinle yüzleşmekten kaçtığın gerçekleri de ortaya döken süreçten bahsediyoruz. Hayatının geri kalanını birlikte geçirmeyi düşündüğün erkeği elde etmek için takip etmen gereken, daha doğrusu ona hissettirmen gereken 6 duygu var.

Onu Kendine Aşık Etmek İster misin?

Eğer öyleyse şimdiden bazı gerçekleri ortaya koymak gerekiyor. Onu ilk ya da en son ne zaman gördüğünü bilmiyorum. Tekrar düşünmen gerekebilir, gerçekten ona ilgi duyuyor ve uzun soluklu ilişki yaşamak istiyor musun?

Aşkın tarifi şairler, ozanlar, sokaktaki insanlar tarafından yapıldı ve yapılacak da. Aşıklar da aşkı tarif ederler. Belki de en güzel kelimeleri kullananlar “Şair ruhlu aşıklardır”. İlişki uzmanları ve yaşam koçları aşkı bizlere göre biraz daha farklı yorumluyorlar. Aşk; “Düşüncelerin, kalbin ve bedenin buluştuğu ortak noktadır”. Düşüncelerin, kalbin (duyguların) ve bedenin bir erkek için aynı noktada buluşuyorsa söyleyebileceğin tek gerçek: “Bu adam benim için yaratılmış”. Ardında da inkar edilemeyecek diğer gerçeğin gelmesi gerekiyor. O da “Bu kadın benim için yaratılmış” demeli.

Şu an var olan ve ilişki sırasında da var olacak diğer tüm kadınları bir kenara itip “Beni senden daha iyi kimse sevemez” diyebilmeli..  Amaç herhangi bir erkeği kendine aşık etmek değil, hayatını birlikte geçirmeyi düşündüğün, aşık olduğun erkeği kendine aşık etmek.

Daha önce aşık oldun mu biliyorum. Ama seni uyarmam gerekiyor, “AŞK kolay değildir”. Üzerimizdeki etkileri o kadar fazladır ki, başka hiç bir güç içimizde sakladığımız karanlık odalara girmeye bizi ikna edemez. Mücadele, güçlü olmak, sakin kalmak, korkmak vb. kısacası tüm duygularımızı kurcalayan BİRŞEY’dir aşk.

Kolay kırılan kalplere göre değildir AŞK. İçinde ironi besler, güç gerektirir, şefkat gerektirir.

Onu Elde Etmek için Hissetmesi Gereken 5 Duygu

Onu Elde etmek, kendine aşık etmek… Hayatının geri kalanında senin yanında olmasını istemek…

Bugüne kadar kalıcı aşkı bulabildin mi? İlişkilerin kalıcı olamamasının bazı sebepleri var. Aşağıdaki durumlardan kendine uygun başlık görebiliyor musun?

  • Daha önceki ilişkilerinde kim önemliydi; sen mi? O mu? (Her ikisi de son derece tehlikeli)
  • Utangaçlık, korku ve umutsuzluk. Aşk sadece filmlerde olur, gerçekte aşk diye bir şey yoktur.
  • Seni olduğun gibi sevecek birinin olduğuna inanmıyorsun.
  • Kendi duygularından tamamen uzaklaşıp başkalarının hayatını yaşıyorsun. Duygularını kendinle bile paylaşmıyorsun.
  • Tam bir kontrol delisisin. Kontrol sende olmalı, içten içe gizlice ondan daha güçlü olmak istiyorsun.
  • Kıskançlık dürtüsü en önde geliyor.
  • Kendini güvende hissedemiyorsun.

Eminim bazı başlıklar çağrışım yaptı. Tüm kadınlar rağbet ederler. Şimdi çağrışımlarından kurtulup geçeklerle yüzleş ya da eski hataları tekrarlayıp “GERÇEK AŞK” yoktur masalına inanmaya devam et. Karşılaştığın ve tanıştığın erkek yeterince iyi. Hataları tekrarlayarak bir sonraki aşamaya yani kalıcı olma aşamasına geçmeden her şeyi bitirebilirsin. Onu Elde etmek için fırsatını harcayabilirsin. Ya da adım atarak “GERÇEK AŞK” ın varlığını kendine kanıtlayabilirsin.

Onu Elde Etmek için yaşatman gereken 5 His

1- Dünyadaki en güvenilir yer senin yanın

bir-erkegi-kendine-asik-etmek

Kolların, gözlerin, dizin onun için sığınak olmalı. Her erkek çocuk gibidir ve her erkeğin içinde dış dünyadan korkan bir çocuk yaşar. Korktuğunda senin yanında huzurlu ve güvende hissetmesi gerek. Onun için sığınak olamıyorsan yerleşmek istemeyecektir. Senin yanında güvende hissettiğinde kalbinin derinliklerindeki yerini alacaksın ve asla senden ayrılmak istemeyecek. Rakip olarak hangi kadın çıkarsa çıksın onu kazanmaya devam edeceksin. Yaramaz çocuklar gibi meraklı gözlerle etrafını keşfetmek istediğinde bile fazla uzaklaşamayacak ve yuvasına geri dönecektir.

2- Ben senin kahramanınım

o-senin-kahramanin

Erkekler sevdikleri kadının kendilerine ve güçlerine inanmalarını ister. Kendilerini kahraman gibi görmek isterler. Onu elde etmek için daha doğrusu “bir erkeği kendine aşık etmek” erkeğinin içindeki kahramanı görmekten geçer. Onu keşfet ortaya çıkar ve parlat. Kendisini bu yönde saygı duyduğun ve belli ettiğin sürece seni baş tacı yapacaktır. Denklem basit kendine aşık etmek için kahramanın yap.

3- Benim iyi yanlarımı da gör sürekli eleştirme

onu-ov

İyi davranışlarını överek adımlarını at, kötü davranışlarını görmezden gel. Kışkırtarak, tenkit ederek, yargılayarak ve eleştirerek onu kötü davranışlarından kurtaramazsın. Çekiciliğini ve kadınlığını kullanarak ona yeni alışkanlıklar kazandırmak senin elinde. Onurunu kırmak yerine gururunu okşayarak onu yönlendirmelisin. Gerçek aşk içinde güç para etmez, başarıya taşıyacak olan şeffaflık ve açık yürekliliktir.

4- Güzel bir seks hayatı istiyorum

iyi-bir-seks-istiyorum

Sanırım bu maddeyi çok açmama gerek yok. Ne demek istediğimi anladığını düşünüyorum. Gerçi kapalı bir toplumda yetiştiğimizden sonuçları tam olarak kestirmek mümkün olmuyor. Yataktaki Kraliçe kitabı kendini ve eşini nasıl mutlu edeceğini detaylarıyla anlatıyor.

5- Doğruları duymak istiyorum

erkegi-asik-etmek

Geçek duygularını, korkularını, ilgi alanlarını onunla paylaşmalısın. Aranızdaki iletişimi ve ilişkiyi derinleştiren kanallar açık olmalı. Unutma ki o da kendi duygu ve düşüncelerini aktarabileceği güvenli bir yer arıyor. Eğer sen kendini saklar ve yaklaşmazsan senin güvenilir olduğunu hissedemez. Karşılık olarak birbirinize dürüst davranmadığınız sürece yol alamazsınız. Erkekler duygularını ifade etmek konusunda yetersizler ve çoğunlukla duygularını ifade etmeyi öğrenecekleri kadını ararlar. Bir erkeği kendine aşık etmek için duygularını nasıl ifade edebileceğini öğretmelisin. Tavsiye ederek değil, nasıl yapacağını göstererek öğretebilirsin.

Onu Elde Et Kitabı Hakkında

Şimdiye kadar gelişen sohbetimizde genel olarak neler yapman gerektiğini anlattım. Onu elde etmek ve kendine aşık etmek için profesyonel yardımı elinin tersiyle iteceğini düşünmüyorum. Hayatının erkeğini elde etmek için bir şansın olabilir ve o şansı geri çevirme. Onu Elde Et kitabı hakkında ihtiyacın bilgilere buradan ulaşabilirsin. Yapman gereken kitabı almak, okumak ve adımları takip etmek. Kitabı incelemek için ve indirmek için buraya tıkla

Bir erkeği kendine aşık etmek bir sanattır ve erkeği kendine aşık etme sanatı Onu elde et kitabında anlatılıyor.

Karar ver ve harekete geç, yarın çok geç olabilir. onu-elde-et-kitabi

 

Benzer Konular: