Bir Sayfa Seçin

Onu Elde Et

Bir kadın hoşlandığı erkeği gördüğünde iç güdüleri “Onu Elde Et” diye seslenir. Onu elde etmek için hangi yolları izlemek gerekiyor. İster yeni tanışmış olun ister bir süredir beraber olun erkeği elde etmek ve onu elde tutmak sanattır. Doğru yöntemleri kullanarak onun beynine ve vücuduna nüfuz edebilirsin. Yönetim sistemini ele geçirerek sana aşık, heyecan dolu olarak etrafında pervane olmasını sağlayabilirsin.

onu-elde-etmek

Konuştuklarım rüya gibi geliyor olabilir. İşte zaten bu yüzden buradasın. Kendine olan güvenin yeterli değil ve söylediklerimin imkansız olduğunu düşünüyorsun. O zaman kendine şu soruyu sor. “Sen kendine güvenmiyor ve yetersiz görüyorsan, bir erkek neden senin peşinden gelsin?”. Onu elde etmek ve onu elde tutmak kendine olan güvenle başlar. Sen kendine değer verdiğinde, çevrenden saygı gördüğünde etrafında görünmez aura oluşur. Çevrendekiler de farkında olarak ya da olmayarak auranın içine çekilirler.

Onu Elde Etmek İstiyorsan; Kendini Tanı

İlk anahtar kelimemiz kendini tanımak. Büyük ihtimalle kendi kapasitenin tam olarak farkında bile değilsin. Neler yapabileceğini bilmiyorsun. Tamam bugüne kadar edindiğin tecrübeler sana yapabileceklerin hakkında fikir veriyor. Ama onlar sadece senin baktığın açıdan görebildiklerindir. Aynı duvara sürekli bakarak duvarı santim santim ezberlemenin sana kazandıracağı hiçbir şey yok. Ama ayağının altında bir sandalye koyarak duvarın üstünden arkasını görmeye çalışmak sana yeni ufuklar kazandırır. Onu Elde Kitabı da senin hayatında yeni ufuklar açacak. Bundan eminim.

Bugüne kadar yaptığın tüm yanlışlıkları ya da eksik kaldığın yönleri sana gösterecek. Onu elde et kitabını okuyarak kendine boy aynasında bakma imkanı bulacaksın. Adım adım kendini tanıyarak öz güveni yüksek, ikili ilişkilerinde başarılı birisi olacaksın. Aynı yazara ait onu elde tut kitabı ile kazandığın başarıyı perçinleyecek ve öğrendiklerin sayesinde sevdiğin hoşlandığın erkeği kaybetme korkusundan sıyrılacaksın.onu-elde-tut-kitabi-pdf

 

Onu Elde Etmek İstiyorsan; Onu Uzaklaştır

Tanıştıktan sonra onunla vakit geçir. Ama hayatının sadece ondan ibaret olmadığını ona göstermelisin. Bence ilişkilerde yapılan en büyük hatalardan bir tanesi de kendi hayatını yok saymaya başlamaktır. Eğer dünyanın kendisinin etrafında döndüğünü hissetmeye başlarsa çekiciliğini ve cazibeni kaybedersin. Çevrende arkadaşlarının, rakiplerinin ve seni sevenlerin olduğunu bilmek onu sana doğru çeker.

Tanışıp buluşmaya başladıktan sonra bir müddet onu seni aramasını sağlamalısın. Seni her aradığında ulaşacağını bilememek “Tamam benim oldu” tembelliğinden onu kurtaracaktır. Sosyal yaşantını değişik aktivitelerle süslemek elde edilmesi istenen birisi olmanı sağlar. Aslında hedef Onu elde etmekten çok onu seni elde etmeyi istemesini sağlamaktır.

Onu Elde Ettiysen; Onu Elinde Tut

Maalesef ilişkiler başladıkları gibi aynı heyecanla devam etmiyor. Sayabileceğim onlarca etken ilişkiyi monotonlaştırıp çığrından çıkartıyor. Belirli bir süre tahammül edilmek zorunda kaldıktan sonra başka erkek ve kadınların devreye girmesi kaçınılmaz hale geliyor. Sonrası malum. Biten ilişki, kalp kırıklıkları, özlem ve pişmanlıklar. Beyninin ve kalbinin sana söylediği “Onu Elde Et” tek başına yeterli değil. Onu elde ettiysen onu elinde tutmayı da öğrenmen gerekir.

Onu Elde Et Kitabını okumak için buraya

Onu Elde Tut Kitabını okumak için buraya tıkla ve hayatını tamamen değiştir. Zaman karar vermek ve uygulamak zamanı. Onu elde etmek için mucize olmasını bekleme, fırsatları kendin yarat.

Benzer Konular: